איתור אנשים

אצלנו במשרד חקירות וייעוץ אסטרטגי ITI מתמחים באיתור אנשים. חוקרי המשרד מבצעים עבודה דיסקרטית במהלך איתור של חייבים או קרובי משפחה שעקבותיהם נעלמו. במשרדנו עורכים חקירות אישות, חקירות כלכליות, בירורים אודות מודיעין עסקי ועוד.

איך החוקרים של ITI חקירות וייעוץ אסטרטגי מאתרים אנשים?

חוקרי המשרד מבצעים תחקירים ואוספים מידע באמצעות חיפוש אנשים לפי תמונה ולעיתים, במצבים שישנה אפשרות, מבצעים גם איתור נייד ואף האזנת סתר לטלפון נייד.

לאחר שנמצאו הנתונים אודות האדם שנעלם, חוקרי המשרד עושים כל שביכולתם כדי להתחקות אחרי דפוסי ההתנהגות של האדם ואם ניתן, אף מבררים פרטים עם אנשים שבאו אתו במגע. כל אלו נעשים בדיסקרטיות מלאה, כך שהסובבים לא יוכלו לדעת כלל שמדובר בהליך של חקירה.

חוקרי המשרד שלנו בעלי ותק וניסיון של שנים רבות, עובדה זו מאפשרת לנו לבצע איתורים מסובכים של אנשים בארץ ובעולם.

האם מתבצעות חקירות במהלך איתור אנשים?

בהחלט. ביצוע חקירות הן חלק בלתי נפרד מהליך של איתור אנשים. בפי שנכתב לעיל, החוקרים שלנו מבררים פרטים עם אנשים שבאו במגע אם האדם שמנסים לאתר. איסוף הפרטים מתבצע לרוב במהלך חקירות.

להלן שני סוגי חקירות שעשויות להתרחש בתהליך של איתור אנשים:

1. חקירות אישות

חקירות מסוג זה הן השכיחות ביותר שמתבצעות במשרדנו, הן נחשבות לסבוכות יותר מחקירות אחרות. הסיבה לכך היא העובדה שמדובר בחקירות רגישות מאוד.

חקירות אישות מתרחשות לאחר שישנו חשד לבוגדים בוגדות. המטרה של חקירות בגידה היא לאשש את החשדות שעולים בקרב אחד מבני הזוג ולבדוק האם מדובר בטענה מופרכת או במצב קיים.

לעיתים, בעת איתור אנשים, נעשות חקירות אישות שבודקות האם האדם שנעלם עשה זאת מכיוון שבחר לעזוב את הבית ולגור עם בן או בת זוג אחרים.

2. חקירות כלכליות

מטרתן של חקירות כלכליות יכולה להיות אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:
– לחשוף מידע בעל ערך עבור מבקש החקירה
– לבצע חקירות בנוגע לעיסוקו של אדם מסוים
– לאתר פרטים עסקיים או אישיים של אדם
– לחקור זכויות מקרקעין ועוד

כשמדובר במצב של איתור אנשים, לעיתים, יש צורך לבדוק פרטים אודות העיסוק של האדם שנעלם (מכיוון שייתכן שהתרחשות שאירעה בעקבות העיסוק שלו, גרמה להיעלמותו).

ישנם מצבים שבהם, במהלך חקירות כלכליות – חקירות קטנות, מתבצע הליך של מודיעין עסקי מכיוון שבמקרים מסוימים, ניתן להסיק מתוך ניתוח המידע של השוק, על אופי האדם שנעלם, על המוצרים וההליכים שנקט ובעקבות כך, לחפש את עקבותיו.

כיצד נחתם הליך של חיפוש אנשים?

בסיומו של ההליך, משרד החקירות מוסר את כל הפרטים שנמצאו אודות האדם הנעדר ללקוחות.

בין אם מדובר בפרטים כלכליים אודותיו, פרטים אישיים או הקשורים לענייני אישות. כל פרט שנאסף מועבר אל הלקוח שיוכל לעשות עם המידע כרצונו ע"י חברות מודיעין עסקי וייעוץ אסטרטגי בישראל.

עירד תמיר
חוקר פרטי מוסמך בעל ניסיון של מעל 20 שנה באיסוף מודיעין ופתרון משברים.
ITI חקירות
השאר פרטים ונחזור אלייך

    שתפו את המאמר