סימנים לבגידה ומה לעשות?

מהם הסימנים לבגידה? חושדת שבעלך בוגד בך?

יש לך אינטואיציה ואת לא מדמיינת. אמנם הכל נראה לכאורה 'כרגיל' אבל את מבינה שמשהו לא מתנהל כשורה. לפעמים קשה להודות בזה. 'כל הגברים בוגדים' הם יגידו לך, אבל את עדיין לא בטוחה שזה באמת המצב. אנחנו יודעים שלא קל לך עכשיו. אולי את כבר חושבת על הליך גירושין, את בוודאי חושבת על הילדים, על הבית, הרכוש, אבל רגע לפני כל אלו, את לא חושבת שמגיע לך לדעת את האמת?

ובואי, זה  לא שאת יכולה להתקשר למשטרת ישראל ולבקש חוקר בגידות שיגיע אלייך במידי. ברור לך שאת צריכה למצוא חוקר פרטי מקצועי ודיסקרטי שייתן לך מידע אמין שיעזור לך לכלכל את צעדייך הלאה בתבונה.

לפעמים זה נשמע מאיים. בגידות, זו מילה שמופיעה בטלנובלות. לשכור חוקר פרטי, ממש נשמע כמו משהו שעושות נשים אחרות. אבל אנחנו יכולים להבטיח לך שירות מקצועי ודיסקרטי שנועד להבטיח לך את האמת שנגזלה ממך. אם את רוצה לשמוע עוד על אופי העבודה של חוקר פרטי, איך מבצעים מעקבים ומה השירותים שניתן לקבל ממשרד חקירות מקצועי, המשיכי לקרוא.

בואי נתחיל מההתחלה

קודם כל חשוב לדעת: כל עורך דין לענייני משפחה יגיד לך שאת הממצאים שתאספי, בין אם זה היה בזכות חוקר פרטי ובין אם זה מידע שאספת במו ידייך, את צריכה לשמור קודם כל לעצמך. אם תחליטי ללכת על הליך גירושין המידע שתאספי יכול לשמש אותך בבית המשפט. לכן אנחנו ממליצים, רגע אחרי שתבחרי חוקר בגידות מקצועי ומהימן, לשנות את הסיסמא לטלפון, לוודא שיש לך איפה לאחסן את החומרים הרגישים, לפנות זמן לבירור של הפרטים החשובים באופן שלא יעורר חשד. את הרי לא יודעת מה את עומדת למצוא כשאת מקלידה 'חוקר פרטי בגידות' בגוגל בפעם הראשונה. את חייבת להאמין לנו שאין גם שום סיבה שמשהו חוץ ממך, שעושה את הדרך לגילוי האמת, ידע מה מצאת.

סימנים שמעידים על בגידה

בגידות יכולות לקרות במשפחות הכי טובות ובמערכות היחסים הכי מבטיחות מבלי שנעלה על דעתנו על קיום המשבר. עם זאת, ישנם כמה סימנים מקדימים שיכולים לעורר את חשדנו ובמקרה זה יהיה מומלץ להגיע למשרד חקירות בכדיי לאשש או להפריך חששות אלו.

בין כלל סימנים רחבים ניתן למצוא את הבאים:

 • שינוי קיצוני בהתנהגות: בני זוג בדרך כלל מכירים היטב אחד את השניה ויודעים לזהות שינויים קיצוניים בהתנהגות אשר יכולים להתרחש בשל בגידה. לעיתים בקרב זוגות רבים נוצרת התחושה של "זה לא האדם שהכרתי קודם". השינוי בהתנהגותו של בן/בת הזוג שבוגד/ת לעיתים רבות נובע מהעובדה שאדם שבוגד עלול לחוות ייסורי מצפון, כעס או בושה. על פי מנגנון ההשלכה המצוי באדם הסביר, בכדי להתמודד עם תחושות האשמה עלול הצד הבוגד לייחס את תחושותיו לעבר אדם אחר ובמקרה זה לכעוס על הצד הנבגד ולהאשימו ללא סיבה. 
 • ריבוי שקרים "לבנים": בדרך כלל בעיקר במצב של רומן מתמשך הצד הבוגד ימצא עצמו משקיע מאמצים כבירים להסתרת בגידתו ויאלץ לתכנן מעשיו בקפידה, מה שיקשה על הצד הנבדק לעלות על שקרים גדולים ולמצוא הוכחות לבגידה. עם זאת, רומן ארוך עלול להצריך כמות גדולה של "שקרים לבנים" שעלולים לעורר את חשדו של הצד השני ולערער את אמינותו של הבוגד. 
 • שקרים בעניינים כספיים: שקרים שנחשפים הקשורים להתנהלות כלכלית בהכרח צריכים להעלות חשד אצל הצד השני משום שאלו שקרים משמעותיים שלרוב מעידים על סימנים לבגידה של אישה או סימנים לבגידה של הגבר. שקרים אלו יכולים להיות כמו- פתיחת חשבון בנק בסתר, הכנסה נוספת שלא מדווחת, הסתרת הוצאות כספיות ועוד – עלולים להוות סימן מקדים ומשמעותי לבגידה ובעיקר לרומן
 • קרירות פיזית ורגשית: מאפיין בולט בקרב בוגדים ובעיקר בקרב אלו המנהלים רומן הינו קרירות או ריחוק שמבטאים לרוב גם באופן מנטלי וגם פיזי. אלו יכולים לנבוע מהסיבה שהצד הבוגד אמנם נמצא פיזית איתכם אך למעשה רגשותיו ומחשבותיו נמצאים כנראה במקום אחר לחלוטין, ובכדי להתמודד עם זה עליו להתנתק ולהתרחק פיזית ומנטלית. 
 • רקע משפחתי בעייתי: לעיתים אדם שמגיע מחינוך לא פתוח עלול לרצות במהלך החיים לחקור את גבולותיו ולבגוד וזאת משום שחינוך נוקשה יכול להדחיק את המיניות. בנוסף, גם אדם שמגיע ממשפחה "הרוסה" עם היסטוריית בגידות עלול מבחינה סטטיסטית לבגוד ולא להתייחס לכך כמשהו בעייתי. לפיכך חשוב להבין את הרקע המקדים של בן/בת זוגך בכדיי לדעת האם עלול בהמשך להתעורר התנהגות שמובילה לבגידה. 
 • מצבו הנפשי של בן/בת הזוג: מצבו או מצבה הנפשי של בן/בת הזוג הינו סימן משמעותי שיש להשקיע בו תשומת לב רבה. לעיתים רבות הסיבה לבגידה היא לא בגלל הסקס אלא היא התמודדות פנימית של הצד הבוגד עם עצמו ועם חייו. לפיכך כל השפעה משמעותית על חייו של בן/בת זוגך יכול להוות סימן מחשיד ומקדים לבגידה ולשמש כטריגר למעשה. לדוג' פיטורין, חוסר הצלחה וכו'. 
 • שינוי בקשר הרגשי: לעיתים אדם שחושב על בגידה בראשו ינסה למצוא דרכים רבות בכדי להצדיק את מחשבותיו והחלטותיו ברמה הרגשית ולפיכך הוא יכול להיהפך לביקורתי יותר, "קצר" יותר – חסר סבלנות, "מחפש לריב" וכו'. 
 • ירידה בתדירות קיום יחסים: פעמים רבות לאחר שנות נישואים או זוגיות רבות נוצרת ירידה בתדירות קיום יחסים בגלל "שחיקה". אם הפסקתם בקיום יחסי מין עם בני זוגכם- קיים סיכוי טוב שהם ממשיכים לעשות זאת, רק לא אתכם. פעמים רבות במצבים בהם הסטטוס קוו הוא כזה, נוטים לא לדבר על "זה" – זוהי למעשה טעות, משום שחוסר השיח על הנושא רק מהווה כר פורה להמשך ההתנהגות הזו. כשאתם חשים שמערכת היחסים האינטימית שלכם נשחקת יש להסב את מירב המאמצים ותשומת הלב לפתירת הבעיה כמו חידוש וגיוון חיי המין, והעלאת הנושא למודעות. 
 • שיפור ספונטני ביחסים לאחר תקופה ארוכה של קושי ומבלי שעשיתם דבר בכדי לשפר: סיפור ספונטני במערכת היחסים מבלי שעמלו עליו הוא כמעט אינו סביר ולפיכך רוב הסיכויים שהשיפור הוא למעשה אדישות שהתחלפה בקיום הריבים. במידה ובת/ בן הזוג מקיימים רומן, הקשר האחר שלהם הופך לפחות פגיע וענייני. ההפך מאהבה אינו שנאה – אלא אדישות. 
 • הגנת יתר לא אופיינית על מכשיר הסלולר: פרטיות היא אמנם חשובה לתקינות כל קשר זוגי והיא סבירה גם בקשר זוגי שבו אין בגיד. עם זאת, כשמדובר כסימן מעורר חשד לבגידה הכוונה היא כאשר אחד הצדדים אשר פעל עד כה בשקיפות בנוגע לסלולר שלו – הופך פתאום לחרד בכל קבלת שיחה או הודעה, או כאשר מישהו מתקרב ונוגע במכשיר. הגנת יתר עלולה להיות נורת אזהרה לשיחות המעידות על בגידה או על תהליך שסופו הוא בגידה.

זה נשמע מובן מאליו, אבל חשוב לבדוק שוב, למה את חושבת שהוא בוגד בך?

את מכירה את המאמרים האלו בעיתוני נשים. 'בעלי בוגד בי מה לעשות'. תמיד נדמה במאמרים האלו כאילו הכותבים מייעדים את המאמרים לנשים צעירות שלא לומר- לכאלו לא חכמות במיוחד.

אנחנו לא נשאל אותך האם ראית סימנים לבגידה אצל בעלך. אבל אנחנו כן נגיד לך שכשאת מחפשת משרד חקירות חשוב שתבררי מול עצמך: למה את מחפשת שירות של חקירות בגידה?

למה זה חשוב? בגלל שעבודה של משרד חקירות מתחילה קודם כל בהבנה של הסיטואציה. אנחנו יודעים שזה נשמע מבלבל אבל ניתן לכך דוגמא. יכול להיות שהחשד שלך עלה בגלל הופעה של פרטים מוזרים בחשבון הבנק? אם כן, הרי שהדבר הראשון שצריך לעשות הוא חקירה כלכלית. 

אבל אם החשד עלה כתוצאה מהתנהלות שונה ודיסקרטית של בעלך עם הפלאפון שלו, אז אולי החקירה צריכה להתמקד במציאת מספר טלפון? מיותר לציין כי אלו רק שתי דוגמאות קטנות לכיוונים אליהם יכולה לקחת החקירה. אבל ההמלצה שלנו, רגע לפני שאת פונה לחפש חוקר בגידות זה לקחת את הזמן להבין מה בדיוק העלה את החשד שלך. 

אל תדאגי, זה לא אומר שאנחנו משאירים אותך לבד. את תמיד יכולה להתייעץ עם חוקר פרטי  מטעמנו שיעזור לך לחדד את חשדותייך על סמך הניסיון הרב שלנו בתחום. אבל חשוב לזכור כי מי שנמצאת שם כל הזמן זו את. רק את יודעת להעיד מה מההתנהגויות של בעלך מוזר בעינייך יותר או פחות.

דבר אחד שצריך לדעת על חקירה פרטית

משרד חקירות אזרחי כפוף לחוק הישראלי. חשוב מאוד לוודא בשלבי החיפוש של חוקר פרטי כי זה עובד באופן חוקי. פעילות לא חוקית של חוקר בגידות יכול לסבך אותך בזמן הליך גירושין. את לא רוצה להגיע למצב בו עורך דין לענייני משפחה הופך את הראיות שבידייך ללא רלוונטיות רק בגלל האופן בו הן נלקחו. לכן, הדבר הראשון שצריך לדעת לגבי התהליך הוא שגם אם העבודה תתבצע לאט מהצפוי, העיקר הוא שתקבלי את המידע שאת צריכה בצורה חוקית.

איך מתבצעת חקירה פרטית?

 1. שלב התשאול: כאמור, הדבר הראשון שיבדוק חוקר בגידות הוא מה העלה את החשד שלך. כתבנו על הנושא בהרחבה קודם, רק חשוב לחדד כי בכל מקרה חוקר פרטי  מטעמנו יישב איתך במהלך התחקור ויגיע אתך למסקנות בקשר לסדר הפעולות שיהיה עליכם לבצע כדי להגיע לתוצאות. חשוב שתבחרי במקום דיסקרטי לפגישה עם אותו חוקר בגידות.  הרי כפי שאת כבר יודעת היטב, חקירות בגידה הן חקירות שדורשות רגישות מרבית.

 2. שלבי החקירה עצמה: יכול להיות שהחקירה תכלול איתור כספים ויכול להיות שהחקירה תהיה דרך בדיקת אינטרנט. מה שחשוב לדעת הוא שעבודה של חוקר פרטי צריכה לכלול המון פרמטרים שלא לכולם תוכלי להיות מודעת בעת ביצוע החקירה. פה נכנס הדבר החשוב ביותר בתהליך – האמון. אנחנו יודעים שאת נמצאת כרגע במצב לא קל ושקשה לך כבר להאמין למשהו. אבל את שוכרת חוקר פרטי כדי שהוא יבצע את הפעולות שאת לא יכולה לעשות בעצמך. חקירות בגידה דורשות זמן, אורך רוח ועקביות. הדרך שלך לעזור לנו היא בלנשום נשימה עמוקה ולסמוך עלינו שנעשה בשבילך את העבודה הטובה ביותר.

 3. הראיות: כאן אנחנו כבר בסוף התהליך. זה השלב בו תבינו שניכם, את ואותו חוקר פרטי בו נעזרת כי יש לכם את כל המידע הדרוש כדי להמשיך הלאה. במידה ואת מעוניינת להתחיל הליך גירושין אנחנו ממליצים לך לערב עורך דין לענייני משפחה שיעזור לך להבין איך הנתונים שבידייך נותנים לך שירות טוב ואפקטיבי בבית המשפט. אל תדאגי, אנחנו לא מתייחסים לשלב הזה ממקום שכלתני בלבד. אנחנו יודעים שאת עוברת רגעים לא קלים. חשוב לנו שתדעי כי הבחירה שלנו באנשי מקצוע נובעת בין היתר מיחסי האנוש שלהם. חוקר פרטי טוב ומקצועי ככל שיהיה, צריך להיות רגיש לסיטואציה בה את נמצאת ולתת לך את כל התמיכה שאת זקוקה לה לאורך התהליך.

סיכום וכמה נקודות חשובות רגע לפני שנתחיל לעבוד

את עכשיו, בסיום המאמר, נמצאת במקום בו את חכמה הרבה יותר ממה שהיית כשרשמת 'חוקר פרטי בגידות' בגוגל לפני שעה קלה. ההמלצה שלנו היא לא לעשות שום פעולה ממניע אימפולסיבי למרות שאת חווה חוויה לא קלה בכלל. 

זכרי כי את אישה בוגרת וחכמה דיה כדי לבחור איך לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר. בחרי בתבונה חוקר פרטי שיעזור לך לדעת את האמת שתיתן לך את האפשרות לבחור את הבחירות הטובות ביותר בשבילך.

כך או כך אנחנו עומדים כאן לשירותך בכל שעה. את מוזמנת ליצור אתנו קשר כבר עכשיו כדי שנוכל לתת לך שירות מקצועי ואמין עוד היום. אנחנו לא צריכים שתחפשי עשר סיבות כדי להיות בטוחה שהוא בוגד בך. 

אנחנו מאמינים לך ורוצים להיות שם לצדך ברגע האמת – ITI חקירות.

עירד תמיר
חוקר פרטי מוסמך בעל ניסיון של מעל 20 שנה באיסוף מודיעין ופתרון משברים.
ITI חקירות
השאר פרטים ונחזור אלייך

  שתפו את המאמר