חקירות פרטיות

תחת המושג חקירות פרטיות, או כפי שלעתים מכנים אותן, חקירות קטנות, נכנסת למעשה כל סוג חקירה המתבצעת בהזמנה על ידי גורם פרטי. כלומר, חקירות פרטיות הן חקירות אשר אינן מתבצעות על ידי גורמים ממשלתיים ומוסדיים כמו משטרת ישראל או משרד הבטחון. אין זה אומר כי מדובר בביצוע חקירות קטנות בהכרח, על אף ההגדרה המבלבלת.
כאשר אדם פרטי נתקל בקושי בחייו וחש כי נגרם לו עוול או כי מוסתרת ממנו אמת הקשורה ישירות אליו, ראשית מומלץ לפנות לגורם המבצע חקירות פרטיות- זאת בכדי לגלות את האמת במלואה.

מי רשאי לבצע חקירות פרטיות?

חקירות פרטיות בכל היקף מתבצעות באופן חוקי אך ורק על ידי משרד חקירות פרטי אשר קיבל רישיון רשמי על ידי המדינה לעסוק בתחום חקירות פרטיות. היתר רשמי שכזה ניתן לחוקרים פרטיים ולמשרדי חקירות רק לאחר הכשרה מתאימה, שעות ליווי על ידי גורמים מוסמכים וניסיון של שנים בתחום החקירות.
מתי יש לפנות למשרד חקירות פרטיות?
כל אדם אשר מעוניין להגיע לחקר האמת בנוגע לנושא מסוים בחייו רשאי לפנות למשרד חקירות פרטיות. כאשר עולה בכם חשד בנוגע לדבר מה המתבצע מאחורי גבכם ונוגד את האינטרסים שלכם- פנייה למשרד חקירות פרטיות עשויה לסייע לכם לקבל את המידע לו אתם זקוקים ואת ההוכחות הרלוונטיות לכם.

למי פונים כשזקוקים לביצוע חקירות פרטיות?

כאשר זקוקים למידע ומחפשים משרד חקירות פרטי שיסייע לנו להשיג את המידע אותו אנו מחפשים, יש לשים לב כי משרד חקירות פרטי שכזה יחזיק באישורים וברישיון תקף מטעם משרד המשפטים. בנוסף לאלו, במידה ואתם מעוניינים להגיע לחקר האמת בצורה היעילה ביותר, המהירה ביותר ומבלי לפספס כל פיסת מידע העשויה לקדם את עניינכם, מומלץ למצוא משרד חקירות פרטי בעל רקורד עשיר, בעל מוניטין רלוונטי לתחום החקירה אליה אתם נזקקים, ניסיון מוכח וותק.

כמו כן, חשוב לא להתפתות לגורמים אשר מציעים חקירות פרטיות ללא הרישיון הנדרש. במידה וחקירות מתבצעות שלא כחוק- המידע שיושג עשוי להיות לא קביל בבית המשפט. דבר זה לא יכול לקדם את מטרתכם בשום אופן.

חקירות פרטיות בשירות כל דורש

במהלך השנים האחרונות עולם החקירות הפרטיות גדל והתפתח לאין שיעור. המוחות המבריקים ביותר, בעלי ניסיון עשיר ורזומה בשירות המשטרה ומשרד הבטחון החלו לעבוד במשרדי החקירות הגדולים. יחד עם הותק והניסיון נוספו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים שירותי חקירות פרטיות מתקדמים ויוצאי דופן. האיכות הזו הובילה לכך שבנוסף לאנשים פרטיים הפונים למשרדי החקירות, גם גופים גדולים כמו חברות ביטוח, חברות מסחריות וגופים פרטיים בוחרים בשירותיהם של משרד חקירות פרטי לשירותי חקירות פרטיות, הכוללים בין היתר ייעוץ אסטרטגי פוליטי במידת הצורך.

אילו תחומים ניתן לחקור בשירותי חקירות פרטיות?

עולם זה של חקירות פרטיות מורכב מתחומים רבים אשר דורשים מומחיות מרבית וספציפית במגוון נושאים. לכל תחום יהיה המומחה שלו. משרד חקירות פרטי מוצלח יעסיק מגוון חוקרים המתמחים בנושאים שונים. בצורה זו יוכל לכסות על מגוון החקירות הקיימות ולספק שירות בעל ערך. כל חוקר המתמחה בתחום ספציפי יכיר במקורות מידע משלו וידע לבצע איסוף מידע איכותי ולנתח את המידע אשר ישיג. שיתוף הפעולה בין חוקרי משרד חקירות פרטי המתמחים בתחומים שונים יאפשר שילוב מחקרי של כל המידע אשר יושג לצורך ראייה רחבה וברורה יותר של החקירה.

משרד החקירות ITI מתמחה במגוון רחב של סוגי חקירות ובעל חוקרים מנוסים במגוון רחב של תחומים.

בין תחומי החקירות המבוצעים על ידי משרדינו ניתן למצוא:

עירד תמיר
חוקר פרטי מוסמך בעל ניסיון של מעל 20 שנה באיסוף מודיעין ופתרון משברים.
ITI חקירות
השאר פרטים ונחזור אלייך

    שתפו את המאמר