חברת חקירות

מתי כדאי להיעזר בשירותיה של חברת חקירות?

הדרך לאמת רצופה מכשולים. שירותיה של חברת חקירות נדרשים כאשר עולה בנו חשד או צורך לבדוק טוב יותר את המציאות הנשקפת לעינינו. לעתים מדובר באנשים הקרובים אלינו ביותר, לעתים מדובר במקום העבודה שלנו או בשותפים עסקיים פוטנציאליים – במקרים רבים האנשים הסובבים אותנו בוחרים להסתיר מאיתנו מידע מסיבות שונות. אם מדובר באמת הנוגעת לזכויות שלנו, הנוגעת לרכוש שלנו, הנוגעת לאדם שנעלם לנו או לבן זוג לא נאמן – ידיעת האמת עשויה להכווין אותנו טוב יותר בכל בחירה שנעשה בחיינו.

חברת חקירות פרטית

חברת חקירות פרטית ומקצועית כמו משרד חקירות ITI, תדע להעניק ללקוחותיה שירות איכותי ודיסקרטי תוך מתן מענה מדויק מאומת ובלתי מתפשר על פי דרישות הלקוח.
כאשר בוחרים חברת חקירות פרטית, יש לשים לב כי מדובר במשרד חקירות אשר פועל ברישיון משרד המשפטים ומעסיק חוקרים מורשים בלבד אשר עברו הכשרה מקצועית מתקדמת.

כמו כן יש לוודא כי משרד חקירות זה מקפיד להכיר ולפעול בהתאם לחוקי מדינת ישראל, בראש ובראשונה מאחר ורק מידע שנאסף באופן לגיטימי עשוי לשמש ראייה קבילה בבית המשפט.
תחומי הידע והשירות הניתנים על ידי חוקר פרטי מומלץ בחברת חקירות פרטית:

משרדי חקירות מומלצים במרכז כמו משרד חקירות ITI יעסיקו את מיטב החוקרים הפרטיים בעלי הניסיון הרב ביותר, זאת על מנת לכסות את כל סוגי החקירות הפרטיות בצורה הטובה ביותר:

חקירות פרטיות

חקירות הנוגעות בכל תחומי הפרט – בין היתר גם חקירות קטנות: בגידות, חקירות כלכליות, חקירות רקע, איתור, האזנות סתר, חשיפת הונאות, זכויות יוצרים.

חקירות סייבר

משרדי חקירות מומלצים במרכז יעסיקו חוקר פרטי סייבר מנוסה אשר יכול להשיג מידע בכל התחומים, ביניהם בנושאים של רשלנות רפואית, חשיפת ראיות דיגיטליות, שחזור מידע ממערכות מחשב וטלפון, חקירות סייבר, איתור מתחזים ברשת, גילוי האזנות סתר, חקירות כלכליות, חקירות בינלאומיות.

חקירה סיעודית

עבור חברות ביטוח וחברות פרטיות, ביצוע מעקב אחר מבוטחים והתחקות אחר ביצוע פעולות פיזיות של אנשים הטוענים לאי כשירות פיזית או נפשית.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות כוללות איסוף מידע קונקרטי אודות יכולות כלכליות, נכסים, רכוש, חובות, איתנות פיננסית ועוד עבור אדם או עסק מסוים. איתור בעלי חוב, יכולת השתכרות, חקירות רקע, חקירות אישות ועוד.

תשאול ודיבוב

משרדי חקירות מומלצים במרכז יכשירו את החוקרים שלהם היטב. ישנה הפרדה בין "תשאול"- כאשר החוקר הפרטי מתשאל את הנחקר פנים אל פנים ללא הסתרה או סיפור כיסוי; לבין "דיבוב" שיטה המתבצעת בדרך כלל באמצעות סיפור כיסוי, שם או זהות בדויה של חוקר פרטי. בדרך זו הוא יכול לדובב את הנחקר מבלי לחשוף את זהותו.

לחוקר פרטי אסור להתחזות לשום גורם רשמי (שוטר, פקח או כל עובד מדינה) וכמו כן אינו יכול להציג את עצמו כבעל מקצועי המותנה ברישיון (רופא).

ייעוץ אסטרטגי לחברות

משרדי חקירות מומלצים במרכז יעסיקו חוקרים פרטיים בעלי ניסיון בתחום ייעוץ אסטרטגי לחברות בתחומי מודיעין עסקי, בדיקת שותפים עסקיים עתידיים, חשיפת הונאות וגניבות, מידע על מתחרים, מניעת ריגול תעשייתי, אבטחת מידע ובדיקת מהימנות העובדים ועוד.

ביצוע מעקבים

משרד חקירות המבצע שירותי מעקבים 24/7, מתמחה במעקבים מקצועיים ודיסקרטיים תוך שימוש באמצעי מעקב חוקיים ומתקדמים אחר כל יעד מבוקש – במטרה להשיג מידע מהימן ולספק ראיות קבילות בבית המשפט.

חקירות בינלאומיות

חקירות בינלאומיות מתייחסות לכל חקירה אשר נדרש עבורה חיפוש מידע מסוים אשר נמצא מחוץ לתחומי שטחה ושיפוטה של מדינת ישראל. משרד המבצע חקירות בינלאומיות יהיה בעל תשתית מידע רחבה ברחבי העולם תוך היכרות עם חוקים ותקנות בינלאומיים. כמו כן משרד זה יעסיק חוקרים פרטיים בעלי הכשרה ייעודית לחקירות בינלאומיות.

עירד תמיר
חוקר פרטי מוסמך בעל ניסיון של מעל 20 שנה באיסוף מודיעין ופתרון משברים.
ITI חקירות
השאר פרטים ונחזור אלייך

    שתפו את המאמר