מעקבים בגידות

סיפורי בגידות

ניתן למצוא ברחבי הרשת אין-ספור סיפורי בגידות. רבים מאתנו אף שמענו ממקור ראשון, מפי האנשים הקרובים אלינו ביותר אודות סיפורי בגידות של בני הזוג שלהם. בדרך כלל כאשר זוגות צעירים ומאוהבים (כפי שכולנו היינו), שומעים על סיפורי בגידות, הם לא מסוגלים להאמין שיום אחד משבר של בגידה עשוי להידפק על סף דלתם.
אבל בגידות הן חלק מהחיים, ובמידה ואתם חשים נבגדים ופגועים על ידי בן או בת הזוג שלכם/ן, מוטב לבדוק היטב את הדברים לפני שתחליטו לפרק את מערכת היחסים עליה עמלתם שנים רבות.

משרדי חקירות בגידה

עבודתם של משרדי חקירות בגידה היא עבודה המורכבת מתהליכים וטכניקות שונות שמטרתן חקר האמת.
מתוך אמונה כי הדרך הבטוחה ביותר לקבלת החלטה נכונה ומושכלת עבור הזוגיות שלכם עוברת דרך ידיעת האמת, קשה ככל שתהיה – משרד חקירות ITI שם לו למטרה לחתור אל האמת בצורה הרגישה והדיסקרטית ביותר.

כיצד פועלים משרדי חקירות בגידה?

ראשית, חשוב לדעת כי בכדי לבצע חקירות בגידה איכותיות המשלבות מעקבי בגידה, יש להתבסס על שלושה עקרונות בסיסיים:
1. לא להתגלות: חוקר פרטי מנוסה ידע להשתלב היטב במקומות ציבוריים או רחובות ריקים מבלי להתגלות, כמו גם ישתמש בציוד המעקב המתקדם ביותר, לרבות מצלמות מעקב וציוד הקלטה מתקדם.
2. חתירה בלתי מתפשרת לאמת: במידה והחשד לבגידה מבוסס על אמת- חוקר בגידות ישיג ראיות חותכות עבור הלקוח שלו.
3. שמירה על דיסקרטיות: אנו יודעים כי הפרטיות חשובה לכם. בתהליכי של מעקבי בגידה לקוחות נחשפים בצורה הרגישה והכואבת ביותר, על כן חשוב לנו לסייע לכם להשיג את מבוקשכם בצורה המקצועית והרגישה ביותר.

חקירות בגידה – תהליך העבודה:

לצורך ביצוע חקירות בגידה תצטרכו לשתף את החוקר בכל מידע רלוונטי עבור חקירת מעקב בגידה. מידע בסיסי כמו: על החשדות שלכם מבוססים? כמה זמן אתם חשים נבגדים? לאחר מכן תישאלו בנוגע למידע פרקטי יותר: היכן בן או בת הזוג עובדים, היכן הם מסתובבים על פי ידיעתכם, מי הם החברים שלהם ומה הסיפורים שהם מספרים לכם?
חשוב לדעת כי לאחר הפנייה שלכם עבור משרדי חקירות בגידה, יש ערך גם לשמירה שלכם על הסודיות: מומלץ לא לשתף חברים או קרובי משפחה בפעולה זו, גם במידה ואתם סומכים עליהם- על מנת לא לחבל בחקירה שלא במתכוון.

לאחר מכן חקירות בגידה עולות לשלב העבודה בשטח:

חוקר בגידות יוצא למעקבים מדויקים, צילומי סטילס וצילומי וידאו לצורך איסוף ראיות. בין הראיות, משרדי חקירות בגידה מתמחים להביא, ניתן למצוא: תצלומים של בני או בנות הזוג עם המאהב/ת; תיעוד הוצאות כספיות של בן או בת הזוג עם המאהב/ת ורישום טיסות או שהייה במלון.
בסופו של דבר שלב איסוף הראיות מהווה את הבסיס לתהליך גירושין במידה והלקוח/ה מחליט/ה להפנות את הראיות לכיוון הזה. לאחר קבלת כלל הראיות הרלוונטיות עבורכם תוכלו להגיע להחלטה מושכלת בנוגע לצעדים הבאים שלכם.

מעקבי בגידה – האם כדאי לי לעשות זאת בעצמי?

מעבר לניסיון המומלץ לצורך עבודת מעקב בגידה, כדאי לזכור כי כאשר אנו בוחרים לעקוב בעצמנו אחרי בני הזוג שלנו, הסיכוי להתגלות הוא גדול יותר. במידה ותרצו להשיג הוכחות חותכות ולהקדים את בן או בת הזוג הבוגדים – מומלץ להיעזר במשרד חקירות בעל ניסיון ומוניטין.

האזנת סתר בין בני זוג, האזנת סתר לטלפון נייד:

בימינו, השוק מוצף במכשור מתקדם, מתוחכם וקל יחסית לתפעול, המשמש לעתים רבות לצורך האזנת סתר לטלפון נייד או האזנת סתר בין בני זוג. חשוב לדעת כי האזנת סתר בין בני זוג וכן האזנת סתר לטלפון נייד של בני זוג מהווים עבירה, ולכן גם במידה ותמצאו ראיות חותכות לבגידה – ראיות אלו לא יהיו קבילות בבית המשפט.
על מנת להשיג ראיות חותכות אשר יקבלו את מירב היחס, יש להיעזר בחוקר פרטי אשר יודע להשתמש בכלים באופן חוקי ויצירתי אשר יאפשר קבלת הראיות על ידי בית המשפט.

עירד תמיר
חוקר פרטי מוסמך בעל ניסיון של מעל 20 שנה באיסוף מודיעין ופתרון משברים.
ITI חקירות
השאר פרטים ונחזור אלייך

    שתפו את המאמר