• בגידות
  • חקירות ירושה מדוע כדאי להיעזר במשרד חקירות?

חקירות ירושה מדוע כדאי להיעזר במשרד חקירות?

כמו שאתם יכולים לדמיין כמעט כל אחד שואל את עצמו במקרה וצריך – מדוע כדאי לי להשתמש במשרד חקירות במקרה של חקירות ירושה?
חקירות ירושה הן לא דבר אותו אנחנו אוהבים לעשות אבל לעיתים אין לנו ברירה אלא לעשות אותו. ירושה היא תמיד דבר מורכב, מדובר כמובן על סכום משמעותי של כסף אותו יש לנהל לצד העובדה כי מי שהחליט כיצד מחלקים את הכסף לא נמצא בין החיים, כמובן מקשה עוד יותר על תהליך חלוקת הירושה.

המטרה שלנו היא ממש לא לייצר סכסוכים בתוך המשפחה, המטרה שלנו היא לתת ללקוחות שלנו את המידע האמין ביותר שיעזור להם לקבל את כל המגיע להם על פי חוק. אנחנו, מצדנו, נמצאים כאן למענם של הלקוחות שלנו. אנחנו נמצאים כאן כדי לאפשר להם להילחם בכל הכוח על מה שמגיע להם בבית המשפט ומחוץ לו.

כדי לתת מושג רחב יותר על האופן בו אנחנו מנהלים חקירה במקרה של חקירות ירושה, אנחנו רוצים לשתף אתכם בכמה סיפורים ואירועים שאכן התרחשו לאורך השנים בהן אנחנו עובדים בתחום. אנחנו רוצים לתת לכם גישה למידע מתוך ההבנה כי אין סיטואציה אותה לא ניתן לפתור בעזרת שכל ישר ואנשי מקצוע מעולים.

חקירות ירושה כדי להוכיח כי המנוח רצה דבר אחר מהמתואר

במקרה בו ירושה עוסקת בחלוקת הכסף בין שתי נשים, בדרך כלל אנחנו רוצים להוכיח כי מי מהשתיים בגדה במנוח ולמעשה עצם העובדה כי זו מקבלת את כספו לא עולה בקנה אחד עם רצון המת. אנחנו כמובן לא נעשה דבר שעלול להיחשב בתור הפרה של החוק, אבל אנחנו כן נעשה את כל מה שניתן לעשות כדי להוכיח כי המנוח באמת רצה דבר אחר מהדבר אליו התכוון שכן אם זה היה יודע את האמת לא היה כותב את הדבר הנ"ל.

חקירות ירושה במקרה של שידול המת לכתוב דבר אחד או אחר

החוק קובע בפירוש כי הוכחה שתראה כי המנוח כתב את הדברים ונתן את כספו תוך שמשהו שידל אותו לכתוב את הדברים, משמעות הדבר הוא שהצוואה לא נחשבת ולא יכולה להיות המסמך שמכתיב לאן הולך הכסף. מדובר על חקירה לא פשוטה ועל תהליך מורכב שבמסגרתו צריך להוכיח ולהביא ראיות לאירוע שהתרחש לפני זמן רב, אבל לעיתים, במקרה בו באמת שידלו את הנפטר לכתוב משהו שאולי לא היה כותב לו ראה את כל התמונה, יש לפעול בהתאם ולתת את המענה הטוב ביותר לבני המשפחה האחרים.

איך נראה התהליך של חקירות ירושה?

כאמור, תהליך של חקירות ירושה הוא תהליך מורכב ובכל פעם מדובר על תהליך שנראה קצת אחרת. במקרה של חקירות ירושה וגם חקירות כלכליות חשוב לזכור כי הדבר החשוב ביותר הוא לצאת לדרך לאחר שהגדרנו בדיוק מה המטרות שלנו. משום שאנחנו לא תמיד מחפשים הוכחות עבור מה שהתרחש עכשיו אלא למה שהתרחש בעבר, חשוב שנדע בדיוק מה אנחנו מחפשים. לגביי ייעוץ אסטרטגי כמובן שבאירועים רבים אנחנו משנים את האסטרטגיה תוך כדי פעולה לאור מה שמתרחש בשטח, אבל חשוב לדעת כי תמיד חשוב לראות את המטרה מול העיניים לפני שיוצאים לקרב.

אנחנו מצוידים בציוד מתקדם וכוח אדם איכותי

כמובן שאנחנו נעזרים בציוד מתקדם להאזנות סתר, צילום מסמכים חשובים ועוד. אבל אנחנו חייבים להתייחס בראש ובראשונה לכך שאנחנו מחזיקים כוח אדם איכותי שיכול להוציא במניפולציות שונות את כל המידע הדרוש לנו. רק יכולות וירטואוזיות, לשון חדה והתמקדות במטרה, הם אלו שיאפשרו לנו להשיג את כל החומר הדרוש כדי להבטיח שאתם תוכלו לממש את רצונו של הנפטר במלואו.

עירד תמיר
חוקר פרטי מוסמך בעל ניסיון של מעל 20 שנה באיסוף מודיעין ופתרון משברים.
ITI חקירות
השאר פרטים ונחזור אלייך

    שתפו את המאמר