המחלקות שלנו

לקוח סמוי

החברה מעניקה אופן שוטף שרותי "לקוח סמוי" למגוון רחב של חברות ותאגידים. שירות זה מאפשר ללקוח לאבחן ולאתר דרכים במטרה לשפר את הישגיו העסקיים ובתוך כך בחינת מערכי השיווק, השירות ושדרוגם. כמו כן מאפשר שירות זה איסוף מידע מודיעיני אודות מתחרים ודרכי פעולה אסטרטגיים

מחלקת המשפט האזרחי

בתחום הנזיקין, יש ביכולותינו לחסוך ללקוחותינו הון. ביכולותינו לחשוף מעשי מרמה מצדם של תובעים ומעשי רשלנות חמורים מצדם של הנתבעים. במחלקה זו גם תיקים בעלי אופי מסחרי, הנוגעים בין היתר, בהליכי פירוק חברות, פשיטות רגל, והליכי בוררות וגישור. בתיקים אלו, ביכולותינו לחשוף חוסר תום-לב וניגוד-עניינים, בין היתר מצד בוררים ומגשרים, מפרקים מטעם בתי המשפט וכיו"ב. הברחות רכוש בהיקף גדול מצד בעלי חוב, מצגי שווא, חשיפות הונאה ותרמית.

פלילים

מחלקת הפלילים שלנו מטפלת במגוון רחב מאוד של תיקים: תיקי רצח, עבירות מין, שימוש וסחר בסמים, אלימות ,תיקי מרמה, הונאה עבירות-מחשב ועוד. כידוע לכל, המשטרה כזרוע של התביעה, מזדרזת לגבות עדויות שמחזקות את האשמה של החשוד שבפניהם. אל הראיות שמחזקות את טענותיו של החשוד, תיגש המשטרה, אם-בכלל, רק בסוף החקירה. כאן אנו נכנסים לתמונה. אנו משמשים, כמקובל בעולם, כ"חוקרים מטעם ההגנה". בשיטת איסוף מידע העומדת בכל הכללים המשפטיים ,אנו מחפשים, מוצאים ומציגים עדויות וראיות התומכות בהגנה. בתחום, מכירים את ומבינים את הזהירות שבה צריך לטפל במקרים בהם עולה חשד לפלילים, לרבות דיני הראיות, סוגיית הטרדת עדים וכיו"ב. לשמחתנו, במקרים אלו, אנו יכולים לומר שביכולתנו לחלץ את לקוחותינו, להקל ולפתור מימי מעצר מיותרים, כמו גם מעונשי מאסר בפועל.

קניין רוחני וריגול עסקי

המשרד מתמחה באיסוף מידע רלוונטי אודות הפרות זכויות יוצרים וקניין רוחני. במסגרת הפעילות אנו עוסקים באיסוף מידע ואיתור גורמים הפועלים תוך הפרת זכויות יוצרים וקניין רוחני, חשיפת דרכי פעולתם וכן עיגון ותיעוד פעולות אלו. במחלקה זו מטפלים בנוסף בתיקי קניין-רוחני מתחומי האמנות השונים והפטנטים, יבוא מקביל (פרלל) וכיו"ב.

הוצל"פ

למשרד מחלקת הוצל"פ הכוללת איתורי חייבים, חקירות כלכליות מצומצמות ומורחבות, מסירות משפטיות, כל הכרוך בהוצל"פ. במחלקה מאתרים ומוסרים בפריסה ארצית, בין היתר גם בקרב בני-המיעוטים.

דיני עבודה

במחלקה זו אנו מטפלים בסכסוכי עבודה, פיטורים לא-חוקיים, מחלוקות בדבר יכולותיו של עובד, סוגיות הקשורות בגניבה ממעביד, גניבה של מאגרי מידע, תחרות עסקית, התארגנויות עובדים וכיו"ב. במחלקה זו לרבות, העוקבים, המדובבים, ואנשי המחשבים בקיאים ויודעים להשיג את הראיות והממצאים אשר יובילו לניצחון בבית משפט, בין אם הלקוח הוא המעסיק ובין אם העובד. לעתים אף לפני שמי מהצדדים פותח בהליכים משפטיים פורמאליים.

דיני משפחה

החברה מתמחה בדיני משפחה, מעקבים בסיוע ציוד מתקדם ואיסוף ראיות קבילות לבימ"ש ולרבנות אנשינו פועלים תוך הבנת רגישות הנושא בלווי שוטף של לקוחותינו מתחילת התהליך ועד סופו וכן מעידים בתיקים בהם פעלו תוך שיתוף פעולה עם עורך הדין המלווה. המשרד מבצע חקירות כלכליות לאיתור רכוש משותף כמו גם הרמות מסך ביחס לבעלות על עסקים והברחות כספים ונכסים

יעוץ בטחוני, אירגוני ואבטחת מידע

החברה מעסיקה צוות מיומן ,יוצאי יחידות מיוחדות המתמחים באבטחת מידע עסקי ומניעת "דליפות". כמו כן מתמחים בבדיקות מהימנות עובדים, קביעת סיווגים ביטחוניים ופעולות אקטיביות ופסיביות בניסיון למנוע ריגול עסקי. במסגרת פעילות החברה אנו מבצעים סקרי בטחון למניעת פחת ואיתור ליקויים המהווים את מוקדי הסיכון וכן מפעילים קציני ביטחון (קב"ט) תוך תדרוכם השוטף ועמידה על נהלי עבודה לאבטחה פיזית ופנים ארגונית

מחלקה מסחרית וחקירות כלכליות

במשרד מחלקה המתמחה ומבצעת חקירות מיוחדות לאיסוף מידע כלכלי ומסחרי אודות ועבור גופים עסקיים, חברות, מוסדות ופרטיים בארץ ובחו"ל וכן אחזקות רכוש ונכסים גלויים וסמויים, כמו כן מעורבות בפרויקטים, קשרים עסקיים ואחזקות בלתי פורמליות בחברות ותאגידים. בנוסף מבצעת המחלקה בדיקות נאותות(Due Diligence ובדיקות חוסן כלכלי של פרטיים וחברות, מידע המשמש בהליכי קבלת החלטות טרם התקשרות עסקית וכן בחינת כושר פירעון של חובות ותשלומים לסוגיהם.המחלקה מתמחה בביצוע חקירות יכולת, הרמת מסך ואיסוף מידע מודיעיני – מסחרי (ריגול עסקי) וקניין רוחני על כל היבטיו.

התנהלות בני נוער

כולנו מודעים לתופעות השליליות שקיימות בימינו בקרב בני הנוער. המשרד מספק שירות מהימן ואיכותי, אודות כלל ההתנהלות בקרב בני הנוער ,הרגלי נהיגה, אלכוהול, התנסות בסמים מרצון או בכפייה, אלימות פיזית, נפשית, ומינית, ניצול וכיו"ב. כל זאת תוך השמת דגש והקפדה מובהקת על היקף הפולשנות לחייהם של הנוער ו/או העמדתם בפני "מצב" של מבוכה . כיום, השירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו בעבור ילדיהם/משפחתם יכול להציל חיים!

מעמד אישי-צוואות וירושות

המשרד מפעיל מדובבים מקצועיים לצורך חשיפת האמת שמאחורי הסכסוך, כמו גם במעקבים מורכבים. ביכולתנו לחשוף פעולות והטעיות שונות של נשים, גברים, אחים ואחיות שבוצעו כחלק מסכסוכי גירושים, ירושה וכיו"ב. ביכולתנו לחשוף ולהוכיח הברחות רכוש, פעולות מרמה שביצעו יעדי החקירה שלנו כמו גם , זיופי-צוואות. במקרים אלו ,אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם עורכי הדין. ברשות חוקרי המחלקה ישנו ציוד מעקב ותצפית מהמשוכללים ביותר לרבות רכבים סמויים וכלי שטח מיוחדים באזורים מורכבים. כמו כן מופעלים ע"י המחלקה "סוכנים" הפועלים (בין היתר בין בני המיעוטים ובמגזרים השונים) להשגת ממצאים שאינם בעלי השגה בדרך של חקירה קונבנציונאלית. מחלקה זו מתמחה ,בין השאר, בבדיקות טרם "שידוך" בקהילות החרדיות בארץ ובעולם.

תשאול וחקירות פרונטאליות

למשרד ניסיון רב בביצוע חקירות במגוון רחב של תחומים, ביניהם: הונאות ומעילות, גניבות ממקומות עבודה, חבלות בזדון, "דליפות" מידע, חשיפה ואיתור של "עובדים שתולים". שלב התשאול הפרונטאלי מגיע לרוב לאחר ביצוע חקירה סמויה.